Vítejte na stránkách chovatelské stanice Snow Garden.
Naše chovatelská stanice se zabývá chovem Mainských mývalích koček.

Naše chovatelská stanice Mainských mývalích koček vznikla v roce 2004 z lásky a obdivu k těmto něžným tvorům. Všechny kočičky obývají náš dům s výběhem do zahrady, jsou skvělými společníky a doufáme, že i naše koťátka budou roztomilými uličníky ve vaší společnosti.

Nastávající kočičí maminka má jen tu nejlepší péči a nepřetržitý dohled veterináře. Kočička je pravidelně odčervována, očkována a kontrolován je i průběh březosti a celého porodu. Snažíme se, aby se naše kočičky cítily volně a spokojeně. Kočičky pravidelně testujeme na FIP, FELV, FIV. Naše čičiny milují granulky zn. Hill´s, Royal canin, Biomill. Nepohrdnou samozřejmě i úplně jinou stravou, kterou masožravec a velký lovec jako je MCO neodmítá a ba naopak.

Naším cílem je výchova kvalitních koťátek pro budoucí majitele. Snažíme se připravit koťátka jako společníky a velké kamarády i těch nejmenších. Koťátka mají, stejně jako dospělé kočičky, přístup do celého domu a využívají svoji zvědavost i hravost pro průzkum terénu. Koťátka jsou krmena výhradně kvalitními granulkami a jinými dobrotkami.

Při výběru toho pravého uličníka vám rádi poradíme. Vždy se snažíme skloubit temperament nezbedy s vašimi požadavky. Před odběrem jsme neustále v kontaktu s novým majitelem a snažíme se být nápomocni při přípravě nového prostředí. Kontakt s budoucím majitelem je pro nás důležitý. Koťátko odchází z naší chovné stanice zdravé, očkované a ve výborné kondici. Nový majitel dostává očkovací průkaz, rodokmen, smlouvu a startovací balíček. S novým majitelem udržujeme trvalý kontakt a snažíme se být nápomocni ve výchově nového člena rodiny, kterým se zajisté MCO stává.


!!! Nabízíme koťátka k prodeji !!!